ONNIT Shroom TECH™ Immune

-14%

ONNIT Shroom TECH™ Immune

690  590 

Speciálně vyvinut aby pomohl tělu udržet silný a aktivní imunitní systém.

Základem Shroom TECH ™ Immune je ověřený vzorec určený k přímému ovlivnění schopnosti těla udržovat zdravý imunitní systém.

Jádrem tohoto vzorce je kombinace některých z nejprospěšnějších hub na světě, bohatých na bioaktivní polysacharidy a beta glukany, které pomáhají tělu podpořit a zesílit imunitní systém.

Availability: Není skladem Kategorie:
  • Popis

Popis

SHROOM TECH IMMUNE™

Speciálně vyvinut aby pomohl tělu udržet silný a aktivní imunitní systém.

KLINICKY TESTOVANÁ SMĚS AKTIVNÍCH LÁTEK
Základ Shroom TECH ™ Immune spočívá v síle extraktu z hub a směsi Immune Assist ™ Micron, která je licencována od společnosti Aloha Medicinals. Vzorec je posílen antioxidanty jako kurkuma, dobromysl obecná, citrónovou kůrou, kořenem zázvoru a adaptogenní čínskou bylinou, astragalus.

BETA GLUKANY IMUNITNÍHO SYSTÉMU
Houby jsou tradičně ceněny jak pro výživovou hodnotu, tak pro složení biologicky aktivních sloučenin, o nichž je známo, že stimulují imunitní systém. Beta-glukany jsou polysacharidy s vysokou molekulovou hmotností, které v těle aktivují přirozené imunitní buňky.

Immune Assist ™ obsahuje více než 200 vysoce čistých polysacharidů s vysokou molekulovou hmotností odvozených ze 100% USDA certifikovaných organických kosher druhů houb bez GMO, které zahrnují: Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Grifola frondosa (Maitake), Ganoderma lucidum (Reishi) , Coriolus (Trametes) versicolor a Lentinula edodes. Posílení přirozené formy obrany těla kombinací těchto doplňků může tělu napomoci při podpoře vitality, imunity a silného zdraví.