Emulsified MCT Oil Creamer

Sale

Emulsified MCT Oil Creamer

790 890 

Emluzovaný MCT olej (Creamer) do nápojů a jídel je Vaším nejlepším společníkem při regulaci tělesné váhy a při potřebě okamžité energie. Jde o specální 100 % kokosový extrakt kterým si stačí dochutit teplý nebo studený nápoj.

Obsahuje rychle vstřebatelné triglyceridy se strědně douhým řeťezcem které jsou metabolizovány a vstřebávány rýchleji než běžné tuky, proteiny nebo sacharidy. Takové tuky jsou velmi důležité pro podporu zdravého mozku a mnoha dalších tělesných systémů. Hrají zvláště cennou úlohu v řízení hmotnostia pomáhají vám udržet si pocit nasycení a spokojenosti po celé hodiny.

Onnit MCT Oil Creamer je ideální pro intenzivní sportovce vyžadující vysokou dávku přirozené energie, pro snížení tělesného tuku a jako doplňek nízko-sacharidovové nebo Keto diety.

 

Kategorie:
Zrušit výběr
  • Popis
  • Další informace
  • Složení

Popis

EMULZOVANÝ MCT OLEJ

Emulzovaný MCT olej vám nabízí všechny výhody MCT oleje v co nejpohodlnější formě. Namísto toho, abyste potřebovali mixér, stačí rozmíchat jednu z jeho lahodných příchutí do nápoje nebo jídla a je to! MCT Olej je jedním z nejčistších zdrojů energie pro tělo, které podporuje přísun energie a zdravý metabolismus.

Další informace

Příchuť

Creamy Coconut, Vanilla, Strawberry

Země původu USA. Výrobce: Onnit Labs LLC, Austin, Texas 78744, +1 (855) 666-4899

 

Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, v uzavřeném obalu při teplotě 5-20 °C.