ONNIT Instant Melatonin Spray™

Sale

ONNIT Instant Melatonin Spray™

590  490 

CO JE MELATONIN?
Melatonin je hormon, který pomáhá regulovat vaše vnitřní hodiny. Zvýšené hodnoty melatoninu tělu signalizují, že přišel čas si oddechnout.

ONNIT Instant Melatonin Spray™
Požití doplňkového melatoninu pomáhá tělu přirozeně toužit po odpočinku a také umožní tělu užít si klidnější spánek. Použitím Instant Melatonin Spray™ se dvěma lahodnými příchutěmi osvěžujícími dech, máte rychlý a jednoduchý systém dodávání tohoto vitálního hormonu spánku.

Kategorie:
Zrušit výběr
  • Popis
  • Další informace

Popis

ONNIT Instant Melatonin Spray™
Je potřeba si přiznat že my lidé zřídka dodržujeme přirozené denní / noční spánkové cykly. Elektřina vytvořila umělé světlo (nemluvě o televizi a obrazovkách) které umožnilo, aby všechny aktivity, práce a hry protáhly hluboko do noci. Výsledkem je, že některé mechanismy na regulaci a signalizaci procesu spánku, byly tímto potlačeny. Jeden z těchto mechanismů zahrnuje hormon melatonin. V době před elektřinou by po setmnění epifýza uvolnila melatonin aby pomohla vyvolat touhu spát. Nicméně, při umělém světle, zejména při vysokofrekvenčním modrém světle z vizuální elektroniky, bylo prokázáno, že posunuje uvolňování melatoninu, což může silně narušit spánkový režim.

 

Kolik melatoninu mám užívat?
Zatímco tři miligramy (6 stlačení rozprašovače) jsou doporučenou dávkou, výzkum naznačuje, že méně než jeden miligram (1-2 stlačení ) je vše, co potřebujete tělo na ospalost. Doporučujeme experimentovat, abyste zjistili, co je správné množství melatoninu pro Vás.

Mohu užívat melatonin dlouhodobě?
Ukázalo se, že melatonin je vhodný pro dlouhodobé užívání při výzkumu trvajícím až dva roky. To je dobrý indikátor, že dlouhodobé užívání melatoninu je tělem velmi dobře tolerováno.

 

5 TIPŮ NA ZLEPŠENÍ SPÁNKU
1. OMEZTE MODRÉ SVĚTLO V NOČNÍCH HODINÁCH. POUŽÍVEJTE MODRÉ FILTRY SVĚTLA NA TELEFONU A LAPTOPU KTERĚ JSOU K DISPOZICI NA VĚTŠINE MODERNÍCH ZAŘÍZENÍ.
2. DOPŘEJTE SI PŘIMĚŘENOU HYDRATACI S DOSTATEČNÝM MNOŽTVÍM MINERÁLŮ PŘED SPÁNKEM
3. SPĚTE DÁL OD SILNÝCH ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ.
4. ZAKRYJTE OKNÁ A OMEZTE ZDROJE SVĚTLA PRO UDRŽENÍ IDEÁLNÍ HLADINY MELATONINU.
5. VYHÝBEJTE SE KONZUMACI JÍDEL S VYOSKÝM OBSAHEM CUKRU PŘED SPÁNKEM. POMÚŽETE TAK UDRŽENÍ STABILNÍ HLADINY CUKRU A INSULINU.

INSTANT MELATONIN SPRAY

Vyvinut, aby tělu pomohl tělu vypnout a užít si klidný spánek.

Další informace

Příchuť

Máta, Levandule