VÝKON A VITALITA

Doplňky pro zlepšení fyzické výkonnosti 

 • 0 out of 5

  Emulsified MCT Oil Creamer

  Emluzovaný MCT olej (Creamer) do nápojů a jídel je Vaším nejlepším společníkem při regulaci tělesné váhy a při potřebě okamžité energie. Jde o specální 100 % kokosový extrakt kterým si stačí dochutit teplý nebo studený nápoj.

  Obsahuje rychle vstřebatelné triglyceridy se strědně douhým řeťezcem které jsou metabolizovány a vstřebávány rýchleji než běžné tuky, proteiny nebo sacharidy. Takové tuky jsou velmi důležité pro podporu zdravého mozku a mnoha dalších tělesných systémů. Hrají zvláště cennou úlohu v řízení hmotnostia pomáhají vám udržet si pocit nasycení a spokojenosti po celé hodiny.

  Onnit MCT Oil Creamer je ideální pro intenzivní sportovce vyžadující vysokou dávku přirozené energie, pro snížení tělesného tuku a jako doplňek nízko-sacharidovové nebo Keto diety.

   

  790 890 
 • 0 out of 5

  ONNIT Shroom TECH™ Immune

  Speciálně vyvinut aby pomohl tělu udržet silný a aktivní imunitní systém.

  Základem Shroom TECH ™ Immune je ověřený vzorec určený k přímému ovlivnění schopnosti těla udržovat zdravý imunitní systém.

  Jádrem tohoto vzorce je kombinace některých z nejprospěšnějších hub na světě, bohatých na bioaktivní polysacharidy a beta glukany, které pomáhají tělu podpořit a zesílit imunitní systém.

  690  590 
 • 0 out of 5

  ONNIT Shroom TECH™ Sport

  Speciálně vyvinut tak aby pomohl tělu využít uskladněnou energii a zlepšit kardiovaskulární výdrž.

  Shroom TECH™ Sport bojuje s únavou rozdílnou strategií od jakéhokoliv dalšího doplňku na trhu které se spoléhají pouze na stimulantovou energii . Poskytuje energii z buňek a přes výrobu ATP pomáhá tělu zlepšit využití kyslíku, takže můžete jít déle a dosáhnout nové osobní rekordy.

  790