ONNIT

Nootropika od Amerického výrobce Onnit představují to nejlepší na trhu v oblasti výživových doplňků pro totální optimalizaci potenciálu lidské mysli a těla.

 

 • 0 out of 5

  Emulsified MCT Oil Creamer

  Emluzovaný MCT olej (Creamer) do nápojů a jídel je Vaším nejlepším společníkem při regulaci tělesné váhy a při potřebě okamžité energie. Jde o specální 100 % kokosový extrakt kterým si stačí dochutit teplý nebo studený nápoj.

  Obsahuje rychle vstřebatelné triglyceridy se strědně douhým řeťezcem které jsou metabolizovány a vstřebávány rýchleji než běžné tuky, proteiny nebo sacharidy. Takové tuky jsou velmi důležité pro podporu zdravého mozku a mnoha dalších tělesných systémů. Hrají zvláště cennou úlohu v řízení hmotnostia pomáhají vám udržet si pocit nasycení a spokojenosti po celé hodiny.

  Onnit MCT Oil Creamer je ideální pro intenzivní sportovce vyžadující vysokou dávku přirozené energie, pro snížení tělesného tuku a jako doplňek nízko-sacharidovové nebo Keto diety.

   

  790 890 
 • 0 out of 5

  ONNIT Alpha BRAIN® Instant 30ks

  Alpha BRAIN® Instant je nerychlejší cestou jak získat denno-denní kognitivní výhodu bez použití simulantů. V klinických testech Alpha BRAIN® Instant demonstoval schopnost zlepšit paměť, soustředění a spracování vnějších vjemů u dospělých jedincú přímým zacílením na prekursory neurotransmiterů. Alpha BRAIN® Instant vám může pomoci lépe si pamatovat místa, soustředit se na komplexní úlohy a také zlepšit reakce na vnější vjemy. K tomu ve velmi praktické formě osvěžujícího drinku pro denno-denní použití.

   

   

  1,690 
 • 0 out of 5

  ONNIT Alpha BRAIN™ 30tbl

  Alpha BRAIN™ od firmy ONNIT je unikátní patentované nootropikum které podle klinických testů napomáhá k lepší soustředenosti, schopnosti pamatovat si,  spracovávat a vyjadřovat informace.

  Jesti že jste manažer který se potřebuje soustředit na komplexní pracovní úlohy nebo student připravující se na těžkou zkoušku , Alpha BRAIN™ je pro vás ideální produkt.

  Balení obsahuje 30 tablet.

   

   

  1,190 
 • 0 out of 5

  ONNIT Instant Melatonin Spray™

  CO JE MELATONIN?
  Melatonin je hormon, který pomáhá regulovat vaše vnitřní hodiny. Zvýšené hodnoty melatoninu tělu signalizují, že přišel čas si oddechnout.

  ONNIT Instant Melatonin Spray™
  Požití doplňkového melatoninu pomáhá tělu přirozeně toužit po odpočinku a také umožní tělu užít si klidnější spánek. Použitím Instant Melatonin Spray™ se dvěma lahodnými příchutěmi osvěžujícími dech, máte rychlý a jednoduchý systém dodávání tohoto vitálního hormonu spánku.

  590  490 
 • 0 out of 5

  ONNIT New MOOD™

  Zjednodušeně Nová Nálada. Skvělý pro uvolnění po dlouhém dni v práci, příznivě vplývá na odbourání občasného denního stresu. New MOOD™ je jako hluboký nádech a usměv v lahvi.

   

  New MOOD™ je vhodný pro každodenní použití, když jste ve stresu, nervózní nebo jen potřebujete osvěžující spánek.

  890 
 • 0 out of 5

  ONNIT Shroom TECH™ Immune

  Speciálně vyvinut aby pomohl tělu udržet silný a aktivní imunitní systém.

  Základem Shroom TECH ™ Immune je ověřený vzorec určený k přímému ovlivnění schopnosti těla udržovat zdravý imunitní systém.

  Jádrem tohoto vzorce je kombinace některých z nejprospěšnějších hub na světě, bohatých na bioaktivní polysacharidy a beta glukany, které pomáhají tělu podpořit a zesílit imunitní systém.

  690  590 
 • 0 out of 5

  ONNIT Shroom TECH™ Sport

  Speciálně vyvinut tak aby pomohl tělu využít uskladněnou energii a zlepšit kardiovaskulární výdrž.

  Shroom TECH™ Sport bojuje s únavou rozdílnou strategií od jakéhokoliv dalšího doplňku na trhu které se spoléhají pouze na stimulantovou energii . Poskytuje energii z buňek a přes výrobu ATP pomáhá tělu zlepšit využití kyslíku, takže můžete jít déle a dosáhnout nové osobní rekordy.

  790